Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

O systemie

      MobiPoint, system kontroli dostępu do parkingów prywatnych – tak w skrócie można powiedzieć o jedynym w swojej klasie systemie parkingowym naszej firmy. Dzięki rewelacyjnemu połączeniu telefonii komórkowej i globalnej sieci Internet otrzymaliśmy niezawodny i prosty w obsłudze system kontroli dostępu do Państwa  parkingu.Stosując system MobiPoint eliminują Państwo konieczność posiadania dodatkowych pilotów, wystarczy telefon komórkowy – niekoniecznie ‚smartphone’.

Podstawowe składniki systemu

– Szlaban lub zestaw szlabanów
– Moduł komunikacyjny zintegrowany ze szlabanem
– Panel administracyjny dostępny „online” z każdego miejsca na świecie.
– Inne dodatkowe urządzenia instalowane w zależności od wymagań klientów

Szlaban lub zestaw szlabanów pełni w systemie oczywistą funkcje zapory zabraniającej wjazdu na Państwa parking. Jego otwarcie możliwe jest wyłącznie po wykonaniu połączenia przez osobę uprawnioną do wjazdu na parking. System MobiPoint umożliwia pełną i elastyczną konfiguracji listy osób, rezerwacji i harmonogramu otwarć i zamknięć poszczególnych szlabanów. Wszelkie te ustawienia są dostępne z poziomu panelu administratora, który jest umówiony poniżej.

Panel administracyjny systemu MobiPoint

Panel administracyjny to wygodny i prosty sposób na zarządzanie dostępem do Państwa parkingu z dowolnego miejsca na ziemi. Dzięki prostemu i w pełni funkcjonalnemu interfejsowi użytkownika mają Państwo możliwość dodania nowej rezerwacji (dziennej,godzinnej ) zmiany harmonogramu działania parkingu i oczywiście monitorowania zdarzeń w czasie rzeczywistym. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania kamery IP i bezpośredniego podglądu obrazu z panelu administratora.

adminRys. 1 Ekran logowania do panelu demo.

Dostęp do panelu „demo” możliwy jest po uprzednim kontakcie z biurem obsług klient lub dilerem naszego produktu.
Podstawowy przebieg zdarzeń zachodzący na parkingu z systemu MobiPoint

1) Wprowadzenie nowej osoby, gościa hotelowego lub mieszkańca spółdzielni do systemu
2) Określenie sposób autoryzacji dostępu, dodanie rezerwacji godzinnej, dziennej lub stałego dostępu.
3) Próba wjazdu na parking, nawiązanie połączenia pod przypisany do parkingu numer telefonu
4) Sprawdzenie przez system czy numer dzwoniący ma prawo do wjazdu na parking
5) Otwarcie szlabanu
6) Zapis wszystkich zdarzeń do dziennika historii

Uwaga: Osoba dzwoniąca słyszy w telefonie informacje powitalną z systemu MobiPoint i informacje o możliwości lub niemożliwości wjazdu na parking.

demo1Rys. 2 Przykładowy widok kamery z panelu demo.

Panel Demo MobiPoint

Na potrzeby dokładnego przedstawienia naszego produktu i zobrazowania działania systemu parkingowego stworzyliśmy makietę niewielkiego parkingu widoczną na żywo z panelu administratora. Dzwoniąc pod numer widoczna na stronie głównej możemy zaobserwować otwarcie lub zamknięcie szlabanu. Moją Państwo bezpośrednia możliwość przetestowania systemu w czasie jego pracy, dodać rezerwacje na własny numer telefonu, sprawdzić możliwość wjazdu oraz ustalić własny harmonogram otwarć i zamknięć szlabanu.